• Жити по новому

    Реформи нової влади.  Багато з людей задаються питанням, як воно жити по новому і що нового приніс нам новий президент та знову, новий очільник кабінету міністрів України. Сьогодні  ми обговоримо зміни до Податкового кодексу України внесені законом України  №71-VIIIвід 28.12.2014 р. Так ним передбачено новий податок на нерухоме майно (хоча і раніше його пробували в вести) , ставка податку складає до 2 % від мінімальної заробітної плати. Визначення розміру податку покладено на органи місцевого самоврядування (міські та селищні ради), цей податок буде спрямовуватись до місцевого бюджету, тому нормальний міській або сільській голова буде ставити податок по максимум, станом на 2015 рік це 24 грн. на 1 кв. метр(зайвої квадратури).

    Опубликовано 08.01.2015 08:11 Подробнее ...

«Регіонал» виміняв у Костусєва частину пам’ятки архітектури на 80 тисяч і дешевий офіс

Одеський апеляційний суд відмовився визнати недійсним продаж комунального майна на вул. Пушкінська, 34 в Одесі фірмі «Кріат». Про це свідчить постанова суду від 24 грудня.

У 2010 році ПП «Кріат» подарувало Одеській міськраді нежиле приміщення другого поверху загальною площею 221,3 кв м на вул. Преображенській, 35а.

У свою чергу міськрада продала фірмі нежиле приміщення першого поверху загальною площею 167,5 кв м на вул. Пушкінській, 34. Вартість цього приміщення становить 1,99 млн грн., але продане фірмі воно було за 80,5 тис грн. Це – різниця у вартості між подарованим місту приміщенням і проданим фірмі.

Ці угоди в суді оскаржила обласна прокуратура. Прокурор наголосив, що дарування означає безоплатну передачу місту майна. При цьому фірма не повинна нічого отримувати взамін. Відтак, дарування не повинне було жодним чином впливати на продаж фірмі приміщення першого поверху.

Суд першої інстанції у жовтні 2013 року погодився із доводами прокуратури, визнав ці договори недійсними і зобов’язав ПП «Кріат» повернути міськраді приміщення на вул. Пушкінській, 34.

Однак, апеляційний суд це рішення скасував. Він встановив, що у квітні минулого року ПП «Кріат» продало приміщення на вул. Пушкінській, 34, тому вимоги суду повернути їх міськраді є необґрунтованими. Крім того, суд зазначив, що прокуратура пропустила строк позовної давності.

Протягом 2008-2011 років засновниками ПП «Кріат» були депутат Одеської міськради від Партії регіонів (депутат з 2002 року) Олександр Матвєєв і його тесть Володимир Музика. З 2012-го єдиним засновником фірми значиться Музика.

За даними місцевих ЗМІ, подароване місту приміщення на вул. Преображенській, 35А виходить вікнами у двір і є вдвічі дешевшим від отриманого приміщення на Пушкінській, 34, де до цього розміщувалася бібліотека №1 ім. Багрицького. Відтак 80 тис грн. не могли компенсувати різницю в ціні.


Источник: “http://nashigroshi.org/2014/01/13/rehional-vyminyav-u-kostusjeva-chastynu-pamyatky-arhitektury-na-80-tysyach-i-yakes-prymischennya/”

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/akcent/domains/segodnya.org.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.