Хіти тижня. Життя розпорядилося по-своєму: Олена Шоптенко назавжди покидає "Танці з зірками"

Хореограф Олена Шоптенко назавжди покидає шоу "Танці з зірками". Непросте рішення танцівниця прийняла ще на початку нового сезону танцювального проекту, де підкорювала паркет в парі з Олегом Винником, передають .

Об этом сообщает DEDAL

"Ще на початку цього сезону я пообіцяла собі, що це мій останній сезон в якості танцівниці та хореографа в парі. Життя розпорядилося по-своєму і підтвердило моє рішення переконливо", — написала Шоптенко в Instagram.

Хореограф зазначила, що шкодує лише про те, що Олег Винник не встиг показати все, на що здатний. "Ці наші 4 танці назавжди залишаться в моєму серці", — написала танцівниця. Вона також подякувала всю команду "Танців з зірками" і всіх, хто причетний до цього шоу.

Олена Шоптенко вперше з’явилася на шоу "Танці з зірками" в 2006 році. У парі з майбутнім президентом України Володимиром Зеленським вона стала переможницею. Тоді парі вдалося обійти фаворитів першого сезону Наталю Могилевську та Влада Яму.

У наступних сезонах Шоптенко танцювала в парі з Максимом Неліпою, Ахтемом Сеітаблаєвим та Олексієм Яровенко. У 2020 році Олена брала участь з Олегом Винником. Пара покинула проект через інфікування коронавірусом. Шанувальники прагнули, щоб їхні улюбленці повернулися на шоу, проте учасники вирішили закінчити свій шлях на проекті.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-zhyttia-rozporiadylosia-po-svoiemu-olena-shoptenko-nazavzhdy-pokydaie-tantsi-z-zirkamy-348433.html”

 

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.