Кравчук розповів про стратегію реінтеграції Донбасу

Для того, щоб досягти миру на Донбасі та розпочати процес його реінтеграції, українська влада повинна прийняти пакет відповідних законів.
Фото: LIGA.net

Для того, щоб досягти миру на Донбасі та розпочати процес його реінтеграції, українська влада повинна прийняти пакет відповідних законів.

Об этом сообщает Ру Криминал

Про це заявив перший президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, питання реінтеграції Донбасу комплексне, і повинно включати в себе припинення вогню, проведення виборів та формування виконавчої влади на непідконтрольних територіях, прийняття пакету законів економічного характеру.

«Це величезний масив документів, який містить період війни, після війни і період включення непідконтрольних територій у систему української влади», – додав Кравчук.

Нагадаємо, Леонід Кравчук заявив, що Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики з ОРДЛО блокують процес обміну полоненими.

Раніше перший президент повідомив, що Мінські угоди не можуть бути виконані.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/10/20/novyna/suspilstvo/kravchuk-rozpoviv-pro-stratehiyu-reintehracziyi-donbasu”

 

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.