“Здохнеш до вечора”: в одеському трамваї стався конфлікт через українську мову (відео)

В Одесі в трамваї стався конфлікт через українську мову. Повідомляється, що пасажирам не сподобалося, що літня жінка розмовляє українською мовою, внаслідок чого почалася словесна перепалка.

1606290541-9177
Фото: Скрнішот

Про це пише

Об этом сообщает Слон РУ

Відповідне відео з’явилося в одеських Телеграм-каналах. Точна дата зйомки невідома, проте видно, що це холодна пора року і частина пасажирів знаходяться в салоні в масках.

Запис починається безпосередньо з самої перепалки, що стало приводом для неї — незрозуміло. Літня жінка сперечається з іншою пасажиркою, яка їй заявляє, що не хоче говорити українською.

"Не хочеш, п*дло? Здохнеш, с*ка така! Здохнеш до вечора!",- відповідає їй жінка.

Після цього до неї підходить чоловік і починає погрожувати: "У в’язницю хочеш? Я тобі організую зараз. Прямо зараз. Закрий рот! Їдь до Львова чи Тернополя і там свисти! Ти диви, яка!".

Одна з пасажирок, яка перебувала в салоні, взагалі заявила: "Викинути її треба звідси".

У відповідь на погрози жінка, якій влаштували цькування, не відмовчувалася і активно відповідала, в тому числі, використовуючи ненормативну лексику. Сама суперечка закінчується тим, що частина учасників спору вийшли на зупинці "Залізничний вокзал".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, перекладач Google називає українців росіянами.

Читати також:
Степанов допустив введення локдауну в Україні
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zdohnesh-do-vechora-v-odeskomu-tramvayi-stavsya-konflikt-cherez-ukrayinsku-movu-video/”

 

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.