Будьте здорові! - Від яких продуктів краще відмовитися після 40-ка

Після 40 років природа перестає кредитувати нас, чому проявляються багато проблем зі здоров’ям, про які раніше багато хто з нас і не підозрювали, тому, щоб зберегти здоров’я і молодість, варто досить серйозно переглянути свої харчові звички.

Харчування відіграє одну з найважливіших ролей в питаннях старіння, передають з посиланням на іноземні ЗМІ.

Об этом сообщает FIB

Щоб зупинити старіння організму після сорока варто відмовитися від розчинної кави з вершками. У цьому напої є гідрогенізована рослинна олія, що підвищує рівень насичених жирів, які шкідливі для серця.

Виключити варто і газовані напої, причому чим раніше, тим краще, так як в них містяться речовини, що провокують розвиток подагри і хвороб серця (не варто забувати, що в них також дуже багато цукру).

Після досягнення певного віку варто забути і про пакетовані соки, які грішать надлишком фруктози, через що починаються метаболічні захворювання і утворюється надлишок жиру навколо талії.
Також в стан «ворогів молодості» дієтологи записали і дієтичні батончики, в складі яких багато підсолоджувачів, пальмового масла та інших не надто потрібних організму інгредієнтів.

Крім того, експерти рекомендують виключити мафіни, в яких традиційно багато цукру, макарони, білий хліб, в яких багато порожніх калорій, швидких вуглеводів і глютену, а також бекон і ультраперероблене м’ясо, які вважаються канцерогенними.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/budte-zdorovi--vid-iakykh-produktiv-krashche-vidmovytysia-pislia-40-ka-353684.html”

 

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.