Ковалів: Економіка України 2020 року не впаде більше ніж на 5%

Ковалів: Був досить оптимістичний прогноз зростання ВВП України. Потім розпочалася пандемія

Українська економіка за підсумками 2020 року не впаде більше ніж на 5%. Про це в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна" 27 листопада сказала заступниця глави Офісу президента України Юлія Ковалів.

Об этом сообщает Компромат 2

"Ми починали рік з очікувань зростання економіки. 4% зростання економіки – був досить оптимістичний прогноз. Потім розпочалася пандемія. І ми очікували, що економіка України впаде десь приблизно на 7%. Ми вже за місяць до закінчення року. Ми вже бачимо, що очікування економічного падіння будуть не таким поганими. Економіка України не впаде більше ніж на 5%. А 2% різниці ВВП – це досить суттєво. Бо ми пам’ятаємо, коли 2% чи 3% росту були для нас суттєвим досягненням як для країни", – сказала вона.

За прогнозами уряду, ВВП України 2020 року впаде на 4,8% з інфляцією 6,8%.

Міжнародний валютний фонд на початку року прогнозував зростання ВВП України на 3% за підсумками 2020 року, проте незабаром після початку пандемії коронавірусу переглянув показники. В опублікованому в середині квітня прогнозі йшлося, що ВВП упаде на 7,7% цього року і зросте на 3,6% 2021-го.

Всесвітній банк на початку жовтня випустив прогноз, згідно з яким ВВП України в 2020 році впаде на 5,5%. У 2021 році прогнозують, що ВВП зросте на 1,5%, у 2022 році – на 3,1%.

Голова НБУ Кирило Шевченко заявляв, що українська економіка вже отримала найбільший шок від пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/kovaliv-ekonomika-ukrajini-v-2020-rotsi-ne-vpade-bilsh-nizh-na-5-1529336.html”

 

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.