Матеріали для електромобілів вирішили добувати з дна океану

Зараз необхідні для побудови електрокарів метали добуваються виключно на суші. Але в найближчому майбутньому дана галузь вийде за її межі.

Об этом сообщает Преступная Россия

Так, канадська компанія DeepGreen Metals Inc., яка займається видобутком корисних копалин шляхом мінімального впливу на довкілля, провела геологорозвідувальну розвідку в Тихому океані і з’ясувала, що метали, які застосовуються при створенні батарей і проводки для електромобілів, у багатьох відношеннях вигідніше добувати з дна моря. Причому ні про яке буріння не йдеться – всі необхідні матеріали будуть збиратися з дрібного шару бруду океанічного дна.

Процес видобутку металів

Процес видобутку металів

matangitonga.to

Такий спосіб завдає в рази меншої шкоди планеті: при ньому на 74% виділяється менше вуглекислого газу, на 93% завдається менша шкода дикій природі, на 94% скорочується залученість земельних ресурсів і на 100% скорочуються рівень твердих відходів. Крім того, він може допомогти уникнути кризи, яка намічається у зв’язку з підвищеним попитом на метали для виробництва електрокарів: згідно з прогнозом Світового банку, до 2050 року попит на деякі метали для акумуляторних електромобілів збільшиться в 11 разів, при цьому вже до 2025 року очікується дефіцит нікелю, кобальту та міді.

DeepGreen Metals Inc вже уклала 15-річний контракт на геологорозвідувальні роботи в зоні Кларіон-Кліппертон в східній частині Тихого океану. З цього року компанія почне тестувати пілотну систему зі збору поліметалічних конкрецій, з яких потім будуть отримувати нікель, кобальт, мідь та марганець.

Поліметалічних конкреція

Поліметалічних конкреція

greencarcongress.com

Згідно з прогнозами, в Тихому океані можна зібрати 909 млн тонн поліметалічних конкрецій (при цьому контракт DeepGreen Metals охоплює територію, яка багата зразкова на 756 млн тонн сировини). Частка металів у них наступна: приблизно 1,3% нікелю, 29,2% марганцю, 1,1% міді та 0,2% кобальту.

Раніше OBOZREVATEL писав про те, що для електромобілів розробили батарею, з якою на одному заряді можна буде проїхати 2000 км.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Новини автосвіту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/elektromobili/materiali-dlya-elektromobiliv-virishili-dobuvati-z-dna-okeanu.htm”

 

Ности вкусные только Сегодня
Вчерашняя новость — уже не новость. Толька свежевыжатая новость актуальна и читаема, только новость, что пришла сегодня, сегодня появилась имеет право называться новостью.
Читайте новости Сегодня — завтра уже будет поздно. Наши журналисты работают, как на конвеере, чтобы вы могли получать только самую оперативную и самую свежую информацию. Быстрее нас — только Шумахер.
Процесс подготовки новостей, как процесс выжимания сока. Надо взять только свежий фрукт или ягоду, сильно надавить на нее — и получим сок. И надо сделать это сегодня. Потому наши новости — только свежевыжатые новости. Только сегодняшний сок. Без консервантов. Без ГМО.