Принц Гаррі погодився на позасудове врегулювання з News Group Newspapers (NGN), британською дочірньою компанією імперії магната Руперта Мердока та власника газети The Sun.
Передає УНН з посиланням на DW.
Деталі
40-річний Гаррі, молодший син британського короля Чарльза, досяг мирової угоди у своїй судовій боротьбі проти News Group Newspapers (NGN).
Адвокат Гаррі повідомив, що угода була укладена після того, як NGN погодилася виплатити значні компенсації та визнала, що Гаррі, молодший син британського короля Чарльза, став жертвою незаконної діяльності ЗМІ та піддався прослуховуванню телефону.
Справочно
News Group Newspaper (NGN) пов'язана з видавництвом The Sun: компанією, яка належить магнату Руперту Мердоку.
Офіційна заява
Адвокат Гаррі, Девід Шерборн, зачитав заяву в суді, зазначивши наступне:
Після переговорів між сторонами, на засіданні в цю середу (22.01.2025), у судовому процесі, що тривав щодо цієї справи, NGN пропонує «повні та однозначні вибачення герцогу Сассекському» за роки незаконного втручання. Мова йде про серйозне втручання The Sun у приватне життя принца Гаррі в період з 1996 по 2011 рік, включаючи випадки незаконної діяльності, здійснені приватними детективами, які працювали на британський таблоїд.
Нагадаємо,
Принц Гаррі та Меган Маркл опублікували святкову листівку з фото своїх дітей. Шанувальники були вражені довгим волоссям трирічної принцеси Лілібет, яку не бачили з 2022 року.